Všechny inzeráty uživatele

Staré kořenky porcelán

Nabízím k prodeji zajímavou stylovou sadu starých porcelánových kořenek s květinovým dekorem z glazovaného porcelánu. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Lokalita: Královéhradecký kraj | Počet zobrazení: 174x
Cena: 1 800,- Kč
fotka-korenii-antikk.jpg
Náhodné inzeráty