Všechny inzeráty uživatele
Staré kořenky porcelán
Nabízím k prodeji zajímavou stylovou sadu starých porcelánových kořenek s květinovým dekorem z glazovaného porcelánu. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.
Lokalita: Královéhradecký kraj |
Počet zobrazení: 174x
Cena: 1 800,- Kč
Náhodné inzeráty
Nápověda |
Jak psát inzerát |
Podvodné inzeráty |
Reklama |
Podmínky |
RSS |
Zpětné odkazy |
Mapa webu |
Kontakt |
Statistiky |
Archív
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz